You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Tetrix 180

 Tetrix to profesjonalne spawanie metodą TIG DC z doskonałymi właściwościami zajarzania oraz  maksymalna funkcjonalność z wyjątkowo prostą   obsługą. Urządzenie to charakteryzuje się możliwością spawania prądem pulsacyjnym a także możliwością zapisania przez użytkownika 8 programów spawalniczych do najczęściej powtarzających się zadań.

Czytaj więcej: Tetrix 180

MinarcTig™

Urządzenia serii MinarcTig umożliwiają spawanie TIG DC i MMA. Możliwość korzystania z obu metod zwiększa funkcjonalność tego sprzętu. Prace wymagające dużej precyzji powinny bazować na metodzie TIG, natomiast do wykonywania grubych spoin najlepiej nadaje się metoda MMA. MinarcTig 180 i 180 MLP to modele zasilane ze standardowej, jednofazowej sieci, wyróżniające się niezwykle wysoką obciążalnością jak na swoje gabaryty. MinarcTig 250 i 250 MLP to wszechstronne urządzenia o dużej mocy, zasilane z sieci trójfazowej. Maksymalny prąd spawania wynosi 250 A. Panel sterowania modeli MLP wyposażono w dodatkowe funkcje Minilog i spawania prądem pulsujacym, które ułatwiają pracę i zwiększają jej wydajność. Urządzenia MinarcTig doskonale spisują się pracując w pomieszczeniach i na zewnątrz, podczas spawania grubych i cienkich metali oraz ich stopów. Pozwalają skutecznie wykonywać spoiny graniowe oraz wymagające dużej sprawności spoiny wypełniające. Stabilność łuku, szybkość spawania i łatwość obsługi spawarki MinarcTig zwiększają wydajność pracy. Urządzenie jest doskonałym sprzętem do prac instalacyjnych, naprawczych i konserwacyjnych w różnych branżach przemysłu jak i do wykorzystania w palcówkach edukacyjnych.

Czytaj więcej: MinarcTig™

MasterTig MLS™ ACDC

MasterTig MLS ACDC to urządzenie do precyzyjnego spawania aluminium, umożliwiające również spawanie wszelkich innych materiałów. Modułowa konstrukcja ułatwia dobranie zestawu najlepiej dopasowanego do potrzeb. Panele sterowania ACS i ACX umożliwiają szybkie korygowanie parametrów podstawowych, w tym czasu przed-gazu i pogazu, częstotliwości łuku AC i czasu narastania. Panel ACS zapewnia wszystkie niezbędne parametry spawania DC, AC i MIX TIG z zajarzeniem iskrą o wysokiej częstotliwości lub kontaktowym. Panel ACX oferuje szereg funkcji dodatkowych, w tym tryb MicroTack, kanały pamięci i spawanie impulsowe.

Czytaj więcej: MasterTig MLS™ ACDC

MasterTig AC/DC

Rodzina urządzeń Mastertig AC/DC składa się z kompaktowych inwertorów służących do spawania prądem stałym i przemiennym. Sprawdzone i niezawodne cyfrowe źródło generuje doskonałej jakości stabilny łuk oraz zapewnia jego bezproblemowe zajarzenie. Szeroka gama paneli sterowania wyposażonych w czytelne funkcje i wygodne wyświetlacze czyni Mastertiga AC/DC bezkonkurencyjnym sprzętem. Osobisty kod eliminuje dostęp osób postronnych do urządzenia. Rodzinę Mastertig AC/DC tworzą źródła o prądach 200A (1f) i 250A (3f) przystosowane do współpracy z uchwytami chłodzonymi gazem oraz urządzenia o prądach 250A i 350A wyposażone w układy chłodzenia płynem. Spawarki o prądzie 250A mogą być zasilane różnymi napięciami trójfazowymi – 230/400/460V. Mastertigi AC/DC oferują wysokie cykle pracy, dużą moc wyjściową i są łatwe do transportowania. Wszystkie modele umożliwiają zmianę biegunowości elektrody bez potrzeby przekładania wtyczek kabli.

Czytaj więcej: MasterTig AC/DC

Kontakt

Eurospaw Krzysztof Kaźmierowski

ul. Chopina 15a

63-300 Pleszew

e-mail: eurospaw1@o2.pl

Tel.kom. +48 513 120 360
Tel/fax  62 508 01 11