You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Pico 162

PICO 162 jest w pełni cyfrowo sterowanym urządzeniem do spawania elektrodą otuloną. Świetnie spawa każdym typem elektrody (rutylowa, zasadowa, celulozowa ) do 3,25 mm. Idealna charakterystyka zapewnia zawsze stabilny łuk nawet przy zastosowaniu długiego ( ok.100m ) kabla zasilającego lub przy pracy z generatora prądotwórczego. Urządzenie posiada szereg funkcji ułatwiających spawanie. Nie musisz być zawodowym spawaczem, żeby pospawać.  Urządzenie ma bardzo dobry cykl pracy. Można spokojnie wyspawać 10 elektrod jedna po drugiej i to nie jest koniec możliwości. Lekkość urządzenia, małe wymiary i waga sprawiają, że świetnie nadaję się do małych zakładów oraz przy pracach konserwacyjnych i naprawach. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE i S oraz krajowy znak B.

Czytaj więcej: Pico 162

Minarc

Urządzenia Minarc to małe i lekkie inwertory spawalnicze MMA, wyróżniające się wyjątkowo wysoką obciążalnością jak na swój rozmiar. Popularną serię Minarc 150 uzupełniono o model trójfazowy. Urządzenia Minarc zyskały rozgłos wśród spawaczy dzięki doskonałym właściwościom łuku. Jego stabilność i precyzja wynikają między innymi z zapasu napięcia i automatycznej regulacji dynamiki. Również dzięki dużej odporności na wahania napięcia zasilającego łuk w spawarkach Minarc jest bardziej stabilny, nawet podczas trudnych prac w terenie lub z długimi kablami do 50 m.

Czytaj więcej: Minarc

Master MLS

Urządzenia Master to lekki sprzęt o małych gabarytach sprawdza się doskonale zarówno w warsztatach jak i w ekstremalnych warunkach polowych. Urządzenia serii Mastery MLS™ charakteryzują się dużą mocą, doskonałymi parametrami łuku i wytrzymałą konstrukcją. Regulacja elastyczności łuku oraz regulowany Hot Start pozwalają dopasować charakterystykę źródła do gatunku stosowanych elektrod, co umożliwia korzystanie ze wszystkich gatunków elektrod. Poza dużą mocą oferują szeroki zakres funkcji, zwiększających jakość i wydajność spawania.Istnieje duża łatwość zadawania parametrów - cyfrowe wyświetlacze, czytelne panele, zaawansowany sposób doboru elektrod. Spawarki Master MLS™ mogą być zasilane z generatorów jak również dostępne są w wersji przeznaczonej do zasilania napięciem 230 V (3f ). Zastosowano w nich Izolowany System Chłodzenia ICS™ który, separuje wrażliwe elementy elektroniczne i chroni je przed kurzem i opiłkami metali. Strumień powietrza chłodzącego przepływa od tyłu do przodu urządzenia redukując zasysanie zanieczyszczeń. Osłonięte pokrętła i trwała obudowa umożliwiają pracę w niekorzystnych warunkach otoczenia.

Czytaj więcej: Master MLS

Kontakt

Eurospaw Krzysztof Kaźmierowski

ul. Chopina 15a

63-300 Pleszew

e-mail: eurospaw1@o2.pl

Tel.kom. +48 513 120 360
Tel/fax  62 508 01 11