You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Przecinarka Topaz

TOPAZ to obecnie jedna z najlepszych na rynku przecinarek umożliwiających precyzyjne cięcie plazmowe materiałów do 20 mm. Przecinarka Topaz umożliwia precyzyjne cięcie plazmowe, zbliżone do cięcia laserowego. Jej konstrukcja charakteryzuje się najwyższą dokładnością napędu i najnowszym systemem sterowania CNC, który spełnia wymagania technologii precyzyjnego cięcia. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii napędów i układów sterujących pozwala na wysoko precyzyjne cięcie blach do grubości 20 mm.
Przecinarka TOPAZ posiada budowę portalową w systemie kompaktowym. Konstrukcja stołu składa się ze stabilnej ramy głównej wykonanej z profili zamkniętych, na której zamocowana jest jezdnia wzdłużna wykonana z precyzyjnie szlifowanych prowadnic szynowych. Na belce poprzecznej portalu umieszczone są precyzyjne prowadnice hartowane.

Czytaj więcej: Przecinarka Topaz

Przecinarka Jantar

Przecinarka JANTAR 2 charakteryzuje się dużą wydajnością i jest przeznaczona do precyzyjnego cięcia kształtowego palnikami gazowymi lub plazmowymi. Zastosowanie dwustronnego napędu pozwoliło przy wykorzystaniu pełnej dynamiki maszyny na osiągnięcie bardzo wysokiej prędkości i jakość cięcia, w tym także małych otworów.
JANTAR 2 produkowany jest w szerokościach roboczych 1500, 2000, 2500 i 3000 mm z możliwością rozbudowy toru wzdłużnego w module 2000 mm. JANTAR 2 wyposażany jest w niezależny stół, dzięki czemu geometria maszyny nie ulega rozregulowaniu przy dużych obciążeniach zarówno masowych jak i termicznych. Nie występują również problemy w załadunku i pracy na grubszych i dużo cięższych materiałach. W zależności od grubości ciętego materiału, prędkość cięcia osiągana przez przecinarkę JANTAR 2 mieści się w granicach 18-20 m/min co pozwala na bardzo wydajną pracę.

Czytaj więcej: Przecinarka Jantar

Kontakt

Eurospaw Krzysztof Kaźmierowski

ul. Chopina 15a

63-300 Pleszew

e-mail: eurospaw1@o2.pl

Tel.kom. +48 513 120 360
Tel/fax  62 508 01 11