You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Hypertherm Powermax 85

System Powermax85 łączy najnowsze rozwiązania techniczne z wszechstronnością, jaką zapewnia możliwość wyboru jednego z siedmiu wariantów palnika Duramax™ o mocy cięcia 85 A. Powermax85 to najlepszy system cięcia i żłobienia plazmą metalu o grubości 25 mm przy zastosowaniu powietrza, zarówno w zastosowaniach ręcznych, jak i zmechanizowanych.

Czytaj więcej: Hypertherm Powermax 85

Hypertherm Powermax 65

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym, w tym technologii Smart Sense™, system Powermax65 zapewnia niespotykaną dotąd wydajność. Dostępność siedmiu rodzajów palnika Duramax™ stanowi gwarancję wszechstronności urządzenia i umożliwia operatorowi dobranie odpowiedniego narzędzia do określonego zastosowania.

Czytaj więcej: Hypertherm Powermax 65

Hypertherm Powermax 105

Dzięki najwyższej mocy i wydajności spośród wszystkich systemów cięcia plazmą powietrzną dostępnych w naszej ofercie system Powermax105 pozwala na sprawną i charakteryzującą się wysoką jakością obróbkę metalu o grubości do 22 mm. Cykl pracy oraz najwyższa niezawodność umożliwiają zastosowanie urządzenia do najbardziej wymagających prac związanych z cięciem i żłobieniem. Siedem typów palnika Duramax gwarantuje lepszą elastyczność podczas cięcia ręcznego, zautomatyzowanego i na stole X-Y oraz podczas zrobotyzowanego cięcia i żłobienia. Technologia Smart Sense™ automatycznie dobiera ciśnienie gazu odpowiednio do trybu cięcia i długości przewodu palnika. System wykrywa również koniec trwałości elektrody, automatycznie wyłączając zasilanie palnika w celu uniknięcia potencjalnego uszkodzenia innych części oraz elementu obrabianego.

Czytaj więcej: Hypertherm Powermax 105

Kontakt

Eurospaw Krzysztof Kaźmierowski

ul. Chopina 15a

63-300 Pleszew

e-mail: eurospaw1@o2.pl

Tel.kom. +48 513 120 360
Tel/fax  62 508 01 11