You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Seria SKTG

Serię SKTG stanowi grupa maszyn o mocy 5,5 – 15 kW wyposażonych w zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 270 lub 500l. To kompaktowe rozwiązanie powstało z myślą o zakładach, w których liczy się każdy centymetr powierzchni. W wersji Combo sprężarki ze zbiornikiem 500l wyposażone są w osuszacz ziębniczy z wbudowanymi filtrami. Obsługę maszyny bardzo ułatwia fabrycznie zainstalowany sterownik oraz fakt, że obsługa konserwacyjna może odbywać się tylko z jednej strony.

Czytaj więcej: Seria SKTG

Seria SK...KT

Klientom, którzy potrzebują dużych ilości czystego i suchego sprężonego powietrza z pewnością przypadnie do gustu seria sprężarek SK…KT. Jest to połączenie wydajnego kompresora z napędem bezpośrednim z modułowo dołączonym osuszaczem ziębniczym. Ponieważ osuszacz jest całkowicie odizolowany od rozgrzanych elementów kompresora pracuje on niezawodnie nawet w upalne dni, co daje gwarancję dostaw suchego i przefiltrowanego powietrza.

Czytaj więcej: Seria SK...KT

Seria SK... T

Dzięki maszynom serii SK…T montaż kompresora jeszcze nigdy nie był tak prosty. Urządzenia te wyposażono w wydajny osuszacz oraz filtr o małym spadku ciśnienia, dzięki czemu można je podpiąć bezpośrednio do zakładowej instalacji sprężonego powietrza. Ponieważ inżynierowie firmy WALTER zadbali o jak najniższą emisję hałasu (zaledwie 65 dB w wypadku SK 15 T), sprężarki te można bez przeszkód eksploatować bezpośrednio na hali produkcyjnej. Wszystkie zastosowane rozwiązania oszczędzają miejsce, czas oraz pieniądze naszych klientów.

Czytaj więcej: Seria SK... T

Seria SK... K

Kompresory SK…K to seria maszyn z napędem bezpośrednim. Odpowiednio dopasowane bloki śrubowe pracujące z niskimi prędkościami obrotowymi dostarczają więcej powietrza niż małe szybkoobrotowe bloki stosowane w sprężarkach z napędem pasowym. Firma WALTER od lat dostarcza te ekonomiczne, wyjątkowo trwałe i ciche urządzenia klientom, którzy oczekują najwyższej efektywności i kultury pracy.

Czytaj więcej: Seria SK... K

Seria SK

Sprężarki śrubowe WALTER Kompressortechnik serii SK o mocach od 5,5 do 75 kW to profesjonalne urządzenia przeznaczone do pracy ciągłej zarówno w małych zakładach usługowych, jaki i różnych gałęziach przemysłu. Dzięki fabrycznie montowanemu sterownikowi są bardzo przyjazne w użytkowaniu. Napęd pasowy i prosta budowa sprawiają, że urządzenia te są trwałe a obsługa serwisowa szybka i tania.

Czytaj więcej: Seria SK

Seria SF...T

Sprężarki serii SF…T łączą w sobie trzy ważne dla użytkownika zalety: dzięki sprawdzonej konstrukcji są niezawodne, ciche i proste w obsłudze, zainstalowany falownik oszczędza energię dopasowując wydajność do potrzeb zakładu, a wbudowany osuszacz ogranicza do minimum przestrzeń oraz koszty związane z podłączeniem do instalacji sprężonego powietrza.

Czytaj więcej: Seria SF...T

Seria SF...KT

Urządzenia oznaczone symbole SF…KT to połączenie najlepszych dostępnych rozwiązań: napęd bezpośredni zapewniający najwyższej wydajności, falownika, którego zadaniem jest zminimalizować pobór energii elektrycznej oraz niezawodnego osuszacza z filtrem gwarantującym pewną i stabilną jakość sprężonego powietrza. Ponieważ tak zbudowane kompresory oprócz wymienionych zalet są również bardzo ciche można je zainstalować nawet bezpośrednio na hali produkcyjnej. Z pewnością fakt ten ucieszy klientów, którzy mają ograniczoną ilość miejsca w sprężarkowni.

Czytaj więcej: Seria SF...KT

Seria SF...K

SF…K to rodzina maszyna zaprojektowana i zbudowana z myślą o bezkompromisowym oszczędzaniu. Wolnobieżne bloki śrubowe zapewniają najwyższą wydajność oraz trwałość maszyny, natomiast współpracujący ze sterownikiem sprężarki wysokiej klasy falownik optymalizuje jej wydajność w stosunku do zapotrzebowania. Modułowa budowa zapewnia optymalny poziom chłodzenia przetwornicy częstotliwości, dzięki czemu urządzenia te są niezawodnym źródłem sprężonego powietrza po najniższej cenie. Sprężarki SF…K zaskoczą swoimi możliwościami nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej: Seria SF...K

Seria SF

70% kosztów wytwarzania sprężonego powietrza stanowi energia elektryczna! W wielu zakładach pobór powietrza charakteryzuje się dużą zmiennością, co w wypadku sprężarek o stałej wydajności jest źródłem zbędnych kosztów. Dzięki kompresorom WALTER Kompressortechnik serii SFwyposażonych w falownik możliwe jest obniżenie poboru energii elektrycznej nawet o 35%! Dzieje się tak, ponieważ maszyna dostosowuje swoją wydajność w granicach zakresu regulacji (ok. 20-100%) do rzeczywistego poboru powietrza w sieci zużywając tylko tyle energii ile jest potrzebne do sprężenia określonej ilości powietrza. Dodatkową korzyścią płynącą z zastosowania falownika jest możliwość utrzymywania ciśnienia w bardzo wąskim zakresie, wynoszącym zaledwie ±0,1 bar. Ponieważ zmniejszenie ciśnienia o każde 1 bar obniża zużycie energii o 6% możliwe jest uzyskanie dodatkowych oszczędności.

Czytaj więcej: Seria SF

Kontakt

Eurospaw Krzysztof Kaźmierowski

ul. Chopina 15a

63-300 Pleszew

e-mail: eurospaw1@o2.pl

Tel.kom. +48 513 120 360
Tel/fax  62 508 01 11