You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Ramiona ssące ERGO-L/Z/Ex

Ramiona ssące ERGO-L/Z…Ex przeznaczone są do odsysania pyłów i gazów powstałych w wyniku prowadzenia procesów technologicznych, przy których istnieje zagrożenie wystąpienia atmosfery wybuchowej będącej wynikiem mieszaniny substancji palnych w postaci pyłów lub gazów z powietrzem. Ramiona ssące ERGO-L/Z-…Ex zostały sklasyi kowane jako urządzenia grupy II, kategorii 2, zagrożenia gazowego G i pyłowego D. Urządzenia zapewniają wysoki poziom zabezpieczenia, dlatego mogą być stosowane w strefach 1(G) lub 21(D). Douszczalna temperatura przetłaczanego powietrza wynosi +70°C

Czytaj więcej: Ramiona ssące ERGO-L/Z/Ex

Ramiona obrotowe RO

Ramiona obrotowe zwiększają zasięg pracy przyłączonych do nich wiszących ramion odciągowych ERGO. W wersji podstawowej na końcu ramienia obrotowego montuje się ramię ssące ERGO. W wersji "łamanej" ramię ERGO mocuje się na końcu zestawu składającego się z dwóch ramion obrotowych.
Ramię obrotowe jest zbudowane z gniazda łożyskującego połączonego z blaszanym kanałem wentylacyjnym o przekroju prostokątnym. Ramiona RO-L/X o zasięgu 1,5 i 2,5 m posiadają gniazda wykonane z odlewanych pierścieni aluminiowych ułożyskowanych tocznie, natomiast pozostałe ramiona posiadają gniazda wykonane z elementów stalowych ułożyskowanych ślizgowo. Opory ruchu są minimalne, co pozwala na łatwe przemieszczanie ramienia w strefe pracy.

Czytaj więcej: Ramiona obrotowe RO

Kontakt

Eurospaw Krzysztof Kaźmierowski

ul. Chopina 15a

63-300 Pleszew

e-mail: eurospaw1@o2.pl

Tel.kom. +48 513 120 360
Tel/fax  62 508 01 11